Działka, Kąty Kąty

Działka Kąty, Kąty

420.000 PLN 43 PLN/m2
Powierzchnia: 9700 m2
Rodzaj własności:Własność
Numer oferty: EL01396
Oferta wyświetlona: 262 razy
             

dodaj do notesu   drukuj ofertę   kalkulator oplat kalkulator
Oferta sprzedaży działki siedliskowej w Kątach gmina Pasłęk. Działka gruntu o powierzchni 9700 m2 położona we wsi przy głównej drodze wśród łąk, lasów skupisk drzewa na terenach rekreacyjno- wypoczynkowych. Na działce znajduje się rozpoczęta budowa siedliska gospodarstwa rolnego, zostały wydane warunki zabudowy dotyczące budowy stajni z użytkowym poddaszem oraz rozbudowy istnijącego budynku na cele agroturystyczne z salą biesiadną. Nieruchomość oddalona 27 km od Elbląga,13 km od pobliskiego Pasłęka oraz 3 km od pochylni w Buczyńcu. Doskonała inwestycja dla osób chcących się osiedlić z dala od zgiełku miasta, jest to również idealne miejsce na cele agroturystyczne, salę biesiadną, dom weselny czy hotel. Media takie jak: woda po drugiej stronie drogi, prąd przy granicy działki Nieopodal znajduje się pochylnia w Buczyńcu, jedna z pięciu pochylni zbudowanych na Kanale Elbląskim. Znajduje się tam Muzeum kanału Elbląskiego, zwiedzający mogą zobaczyć jak działa maszynownia pochylni i zaobserwować jak działają poszczególne elementy. W niedalekiej odległości znajduje się również pole namiotowe. Cena działki 420000zł. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości 1,23 % kwoty transakcyjnej sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do prezentacji tej urokliwej nieruchomości!
Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:

Kontakt z nami


Nieruchomości Cargos
Cargos Nieruchomości
Elbląg, ul. Stary Rynek 11
tel./fax: 55 233 52 68
tel: 55 641 88 22
nieruchomosci@cargos.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Grażyna Gniado

Złóż ofertę kupna


Nazwisko i imię / Nazwa firmy*:
Telefon*:
E-mail*:
Przepisz kod*:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nieruchomości CARGOS Piotr Gniado, Stary Rynek 11, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.