Lokal użytkowy, Elbląg Słoneczna

Lokal użytkowy Elbląg, Słoneczna

1.100.000 PLN 2.895 PLN/m2
Powierzchnia: 380 m2
Stan techniczny: Dobry
Rodzaj własności:Własność
Numer oferty: XP0566
Oferta wyświetlona: 260 razy
                       

dodaj do notesu   drukuj ofertę   kalkulator oplat kalkulator
Propozycja dla osób przedsiębiorczych. Do sprzedaży czynna, z długą tradycją, dobrze prosperująca firma pod nazwą Cukiernia „Anetka” zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Elbląga przy ul. Słonecznej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 380 m2 składająca się z budynku produkcyjnego z częścią socjalno-biurową, magazynów i lokalu usługowego- sklepu stanowi dobrze zorganizowany kompleks produkcyjno-usługowy. Działalność zakładu cukierniczego prowadzona jest zgodnie z wymogami technologicznymi, bhp i sanitarnymi. Produkcja może być natychmiast kontynuowana, ewentualnie zakład doskonale nadaje się na inną produkcję spożywczą. Istnieją także możliwości zwiększenia efektywności aktualnej działalności zakładu. Kontynuowanie działalności cukierniczej nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych, zakład jest gotowy do przejęcia od zaraz. Zakład posiada pełne profesjonalne wyposażenie. W pomieszczeniach produkcyjnych zainstalowane są komory chłodnicze, zamrażarki, piece gazowe i elektryczne, podgrzewacze przepływowe, patelnie elektryczne, gary, stoły, szafy kuchenne, bojlery, zlewy, regały, zbiorniki aluminiowe, podesty, walcowarki, dzielarki, ubijaczki, mieszadła, maszyny i mieszarki do lodów i inne urządzenia i przybory. W części socjalnej - w dwóch szatniach jest 15 podwójnych szaf, natryski i wc oraz stół i krzesła. W części biurowej szafy i biurka. Lokal użytkowy, sklep wyposażony jest w lady chłodnicze, komory chłodnicze, półki, stoły i krzesła. Wejście do sklepu z dużymi, przeszklonymi witrynami bezpośrednio z ulicy. W obiekcie wydzielone są części magazynowe, produkcyjne, sanitarne, socjalne, biurowe oraz piwnice. W pomieszczeniach wszystkie ściany wyłożone są płytkami glazurowanymi, podłogi płytkami ceramicznymi typu gres, okna z profili pcw, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne drewniane i stalowe. W zakładzie znajdują się następujące instalacje: wodociągowa – wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej, elektryczna 220/380V, CO i ciepłej wody, teletechniczna i wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej. Zakład w ciągłej, nieprzerwalnej od 34 lat eksploatacji. Potencjalny Nabywca w chwili zakupu staje się właścicielem zakładu z wypracowanym już rynkiem zbytu, i z możliwością kilkukrotnego zwiększenia jego efektywności. Dodatkowym atutem przemawiającym za atrakcyjnością inwestycji jest lokalizacja zakładu w pierzei zabudowy mieszkalno usługowej w centrum miasta.
Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:

Kontakt z nami


Nieruchomości Cargos
Cargos Nieruchomości
Elbląg, ul. Stary Rynek 11
tel./fax: 55 233 52 68
tel: 55 641 88 22
nieruchomosci@cargos.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Grażyna Gniado

Złóż ofertę kupna


Nazwisko i imię / Nazwa firmy*:
Telefon*:
E-mail*:
Przepisz kod*:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nieruchomości CARGOS Piotr Gniado, Stary Rynek 11, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.