Lokal użytkowy, Elbląg Łęczycka

Lokal użytkowy Elbląg, Łęczycka

4.800 PLN 10 PLN/m2
Powierzchnia: 480 m2
Liczba pomieszczeń: 4
Piętro / pięter: 0 / 3
Stan techniczny: Do adaptacji
Rodzaj własności:Własność
Numer oferty: EL01305
Oferta wyświetlona: 194 razy
              

dodaj do notesu   drukuj ofertę
Oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego przy ul. Łęczyckiej na terenie dzielnicy "Przy Młynie" w Elblągu. Lokal znajduje się w na parterze w kompleksie starego Młyna Elbląskiego i ma powierzchnię 480 m2. Powierzchnia użytkowa składa się z trzech hal magazynowo produkcyjnych o wysokości 5,60 m oraz recepcji. Na chwilę obecną lokal dysponuje podłączaniem do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie zostanie zamontowane na życzenie przyszłego najemcy. Przed budynkiem do dyspozycji najemcy znajduje się obszerny, ogrodzony parking dla klientów jak i samochodów dostawczych. Lokal wyposażony jest w prąd o wyższym napięciu 400V (siła). Wyjątkowy charakter budynku, wnętrza murowane z cegły oraz bardzo dobra lokalizacja łącząca kompleks centrum miasta, wylotem na trasę E7 oraz 509. Cena wynosi 4800 zł NETTO plus media. Przy wynajmie należy uwzględnić jendorazową opłatę do biura. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.
Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:

Kontakt z nami


Nieruchomości Cargos
Cargos Nieruchomości
Elbląg, ul. Stary Rynek 11
tel./fax: 55 233 52 68
tel: 55 641 88 22
nieruchomosci@cargos.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Grażyna Gniado

Złóż ofertę kupna


Nazwisko i imię / Nazwa firmy*:
Telefon*:
E-mail*:
Przepisz kod*:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nieruchomości CARGOS Piotr Gniado, Stary Rynek 11, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.