Działka rolna, Wilczęta Wilczęta

 

Działka rolna Wilczęta, Wilczęta

300.000 PLN 3 PLN/m2
Powierzchnia: 100000 m2
Rodzaj własności:Własność
Numer oferty: EL01157
Oferta wyświetlona: 189 razy
          

dodaj do notesu   drukuj ofertę   kalkulator oplat kalkulator
OFERTA SPRZEDAŻY działki rolnej w Wilczętach, gm. Wilczęta. Pięknie położona działka rolna, o powierzchni 10ha znajduje się w odległości 36km od Elbląga i 24km od Pasłęka. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, a sam wjazd na działkę jest wytyczony geodezyjnie. Działka otoczona polami uprawnymi, a w okolicymożna spotkać orła bielika oraz bizony amerykańskie z jednej z największych hodowli w Europie. Teren nieruchomości jest równy w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na działce znajduje się niewielki staw, obecnie zarybiony. Teren zakwalifikowany jest jako grunty rolne klasy III. Na działce znajduje się wodociąg oraz linia telefoniczna, prąd w pobliżu. Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Gminę Wilczęta na gruntach rolnych klasy III dopuszcza się zabudowę. Cena nieruchomości to 3zł/m2, 30000zł/ha Przy zakupie nieruchomości należy doliczyć opłatę notarialną oraz wynagrodzenie do biura w wysokości 1% ceny transakcyjnej sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:

Kontakt z nami


Nieruchomości Cargos
Cargos Nieruchomości
Elbląg, ul. Stary Rynek 11
tel./fax: 55 233 52 68
tel: 55 641 88 22
nieruchomosci@cargos.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Grażyna Gniado

Złóż ofertę kupna


Nazwisko i imię / Nazwa firmy*:
Telefon*:
E-mail*:
Przepisz kod*:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nieruchomości CARGOS Piotr Gniado, Stary Rynek 11, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.