Działka pod bud. 1-rodz., Elbląg Bukowa

Działka pod bud. 1-rodz. Elbląg, Bukowa

150.000 PLN 74 PLN/m2
Powierzchnia: 2016 m2
Rodzaj własności:Własność
Numer oferty: BX03758
Oferta wyświetlona: 816 razy
Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający.
      

dodaj do notesu   drukuj ofertę   kalkulator oplat kalkulator
Pozostała już ostatnia działka! Polecamy do sprzedaży uzbrojoną działki pod zabudowę jednorodzinną, usytuowaną przy ul. Bukowej, w północno-wschodniej dzielnicy Elbląga - Dąbrowie. Działka o powierzchni: 2016 m2. Urokliwie zlokalizowana, przy lesie, stanowiącym teren Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Przepiękne miejsce na budowę własnego domu jednorodzinnego. Bardzo dogodny dojazd, ok. 200 m od ulicy Królewieckiej, do centrum Elblaga ok. 5 km; droga wewnętrzna została w znacznej części pokryta asfaltem. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej. Atutem działki jest uzbrojenie, przyłącze wody oraz prądu na działkach, w ulicy Bukowej przy działce gazociąg miejski. Przedmiotowe działki znajdują się w zespole kilku działek, części z nich jest zabudowana atrakcyjnymi domami w stylu podmiejskim. Przez ulicę Bukową przebiega najdłuższa trasa rowerowa w kraju, czyli Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Zachęcamy do zakupu!
Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:

Kontakt z nami


Nieruchomości Cargos
Cargos Nieruchomości
Elbląg, ul. Stary Rynek 11
tel./fax: 55 233 52 68
tel: 55 641 88 22
nieruchomosci@cargos.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Grażyna Gniado

Złóż ofertę kupna


Nazwisko i imię / Nazwa firmy*:
Telefon*:
E-mail*:
Przepisz kod*:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nieruchomości CARGOS Piotr Gniado, Stary Rynek 11, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.