Działka, Krynica Morska Rzeźbiarzy

 

Działka Krynica Morska, Rzeźbiarzy

650.000 PLN 1.163 PLN/m2
Powierzchnia: 559 m2
Rodzaj własności:Użytk. wieczyste
Numer oferty: EB067
Oferta wyświetlona: 1006 razy
             

dodaj do notesu   drukuj ofertę   kalkulator oplat kalkulator
KRYNICA MORSKA- ul. Rzeźbiarzy - - - ok. 150m od LATARNI MORSKIEJ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 559m2 zlokalizowaną w przepięknej części Krynicy Morskiej w pobliżu Latarni Morskiej (ok. 150m), w odległości 550m do morza, 750m do centrum (ul. Portowej). Działka o bardzo korzystnych uwarunkowaniach gruntowych, na wzniesieniu o regularnym kształcie. Z poziomu działki rozpościera się przepiękny widok na Zalew Wiślany a teren otoczony jest piękną naturalną roślinnością - na działce znajduje się m. in. piękna trójpalczasta sosna oraz kilka brzóz. W miejscowym planie MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, mieszkaniową, oraz mieszkaniową jednorodzinna z usługami. Dla działki zostało wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego 3-kondygnacyjnego z poddaszem użytkowym. Projekt budynku przewiduje cztery poziomy mieszkalne. Wykorzystując warunki terenowe na lekkiej skarpie w projekcie część piwniczna przechodzi w niski parter. Na każdym poziomie można stworzyć po trzy niezależne pokoje/apartamenty z własnymi sanitariatami. Nie chcesz kupić tej działki to zainwestuj w realizację budowy! Szukamy Inwestora/Sponsora.
Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:

Kontakt z nami


Nieruchomości Cargos
Cargos Nieruchomości
Elbląg, ul. Stary Rynek 11
tel./fax: 55 233 52 68
tel: 55 641 88 22
nieruchomosci@cargos.com.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Grażyna Gniado

Złóż ofertę kupna


Nazwisko i imię / Nazwa firmy*:
Telefon*:
E-mail*:
Przepisz kod*:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nieruchomości CARGOS Piotr Gniado, Stary Rynek 11, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.